1e Communieproject doorgeschoven naar volgend jaar

Vorige week heeft de werkgroep 1e Communie van onze parochie het besluit moeten nemen om dit jaar niet te starten met de voorbereiding van kinderen op hun 1e Heilige Communie. Het was een moeilijk besluit waar wij in twee bijeenkomsten als werkgroep met elkaar over gewikt en gewogen hebben. Uiteindelijk zorgen de maatregelen rond Corona ervoor dat wij de 1e Communievoorbereiding niet kunnen geven zoals wij dit willen. Inhoudelijk niet omdat er te weinig bijeenkomsten mogelijk zijn voordat wij in juni de viering van de 1e H. Communie zouden hebben. Maar zeker ook als het gaat om de beleving van de kinderen. De werkgroep probeert er elk jaar voor de kinderen en hun ouders een onvergetelijke ervaring van te maken, waarin de kinderen op een speelse manier Jezus steeds beter leren kennen. Alle ouders die hun kind al opgegeven hadden krijgen persoonlijk bericht.

Uiteraard zijn alle gezinnen welkom bij de gezinsvieringen in onze parochie.