Geen zaterdagavondvieringen in augustus

De zomerperiode breekt aan, een voor iedereen hopelijk ontspannen en mooie tijd van het jaar. Ook de vrijwilligers van onze parochie nemen even wat rust om de accu weer geheel op te laden voor de start van het nieuwe seizoen.

Dat betekent dat er in de vakantieperiode minder kosters zijn dan anders. Daarom is besloten dat in de maand augustus de zaterdagavondvieringen van 19:00 uur in de Liduinakerk komen te vervallen. In de maand augustus zal de zondagviering wel zoals u gewend bent plaats vinden om 09:30 uur in de Liduinakerk.

Mocht u toch graag op zaterdagavond in onze parochiefederatie willen vieren, dan kan dat om 19:00 uur in de Lambertuskerk, Beneden Oostzeedijk 3 (Kralingen).

Vanwege de vakantieperiode rijdt het busje vanuit Schiebroek naar Hillegersberg op zondag niet. Op 22 augustus rijdt het busje weer.