De klokken van de Onze Lieve Vrouwe aangekomen in depot
De drie luidklokken van de Onze Lieve Vrouwe van Altijddurende Bijstand in Overschie zijn inmiddels aangekomen bij Koninklijke Eijsbouts in het Limburgse Asten. Ze zijn twee weken gelden uit de toren van de kerk in Overschie gehaald met behulp van een lange telekraan.

De klokken worden daar opgeslagen en opgeknapt, zodat ze later kunnen worden herplaatst. Ze zullen dan worden geplaatst in de nieuw te bouwen klokkentoren bij de nieuwe Bernadette-parochiekerk in Schiebroek.
Om de klokkentoren, inclusief de restauratie van de klokken en een nieuw klokluidapparaat, te kunnen realiseren houdt de parochie een Torenactie. Deze startte op 20 september en inmiddels lopen er al meerdere inzamelingsacties in dit kader.
Ook u kunt meedoen, bijvoorbeeld door uw bijdrage via internet te doen.


