Marion Bel-De Lange nieuwe coordinator parochiesecretariaat

Beste parochianen,

Wij zijn blij u te kunnen mededelen dat de sollicitatie procedure voor de positie van ‘coördinator parochiesecretariaat’ een mooi resultaat heeft opgeleverd: Marion Bel-De Lange is vanaf deze week op het parochiesecretariaat aan de slag. Inmiddels is de overdracht met Lucy van Eijk dus in volle gang, maar uiteraard hopen we dat ook u snel met Marion kennis kunt maken. De eerste gelegenheid daarvoor is aanstaande zondag tijdens de Nieuwjaarsreceptie van onze parochie waar wij haar aan u zullen voorstellen. Verder zijn afspraken met de diverse taakgroepen en andere vrijwilligers binnen onze parochie gemaakt of in de maak, zodat Marion een goed inzicht krijgt in het reilen en zeilen binnen onze parochie en haar rol daarin. Marion is geen onbekende voor een aantal voor u, met name in de Verrijzenis locatie. Marion is opgegroeid in Schiebroek en kerkte in haar jeugd in de Verrijzenis. Nu nog is Marion’s moeder actief als vrijwilliger in de Verrijzenis locatie. Volgende week zult u in de weekbrief een uitgebreidere introductie van Marion aantreffen. Voor nu feliciteren wij Marion met haar nieuwe baan, we zijn blij met haar komst en vragen Gods zegen over haar werk voor onze Parochie.

 

Parochiebestuur R.K. Parochie H. Bernadette

 

PS.:
Uiteraard zal het afscheid van Lucy van Eijk niet ongemerkt aan u voorbij gaan. Binnenkort volgt hierover meer informatie.